Vacature Activiteitenbegeleider!

Gepubliceerd op 3 mei 2024 om 11:45

Ben jij op zoek naar een dynamische baan waarin je het verschil kunt maken in het leven van anderen? Wil je werken op één van de gezelligste plekken van Dronten? Dan is dit jouw kans! Bij Ontmoetingspark Buiten! zoeken wij voor onze dagbesteding een gepassioneerde activiteitenbegeleider om ons team te versterken.

Vacature

Activiteitenbegeleider (12 uur) bij Dagbesteding Buitenkans!

 

Ontmoetingspark Buiten!

Ontmoetingspark Buiten! is een levendige, gastvrije en buurtgerichte ontmoetingsplek voor mensen van alle leeftijden en achtergronden. Het park biedt een scala aan activiteiten en faciliteiten, waaronder een theehuis waar jong en oud kunnen spelen, samenkomen, en genieten van een hapje en drankje en van onze mooie dierenweide. Ons enthousiaste team bestaat uit zo’n 60 vrijwilligers, 6 deelnemers en 3 beroepskrachten. Zij zorgen samen voor een gezellige en inclusieve sfeer waar iedereen zich welkom en thuis voelt.

 

Functieomschrijving

Als één van de activiteitenbegeleiders bij Dagbesteding Buitenkans ben je de drijvende kracht achter de dagelijkse activiteiten in ons theehuis. Je bent verantwoordelijk voor het organiseren en begeleiden van activiteiten die onze deelnemers een zinvolle en plezierige dagbesteding bieden.

 

Jij bent:

  • in het bezit van een relevante, afgeronde MBO opleiding.
  • bij voorkeur ervaren als activiteitenbegeleider en je hebt affiniteit met horeca en buurtwerk.
  • in het bezit van een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG).
  • flexibel inzetbaar.
  • woonachtig in de omgeving van Dronten.

 

Wij bieden:

  • een uitdagende en afwisselende baan op een prachtige locatie in Dronten.
  • werken in een enthousiast en betrokken team.
  • werktijden in overleg.
  • arbeidsvoorwaarden conform de CAO Sociaal Werk.

 

Wil jij deel uitmaken van ons team en bijdragen aan een zinvolle dagbesteding voor onze cliënten? Solliciteer dan nu door je CV en motivatiebrief vóór 21 mei 2024 te sturen naar info@ontmoetingsparkbuiten.nl

 

Heb je nog vragen? Bel met Anke Dekkers 06-34829861 of mail je vraag naar anke@ontmoetingsparkbuiten.nl

 

We kijken uit naar jouw reactie!